Rüyada tabuttan çıkmak

Rüyada tabuttan çıkmak sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına yorulur.

Rüyada tabuttan çıkmak gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, mal varlıklarınızı ya da özel yaşamınızı ilgilendiren ani haberler veya bilgiler söz konusu olabilir.

Rüyada tabuttan ölü düşmesi karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada tabuttan su akması kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına delalettir.

Rüyada tabuttan çıkmak çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Rüyada tabuttan koku gelmesi işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada ölüyü tabuttan düşürmek dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, kendi şansını kendi yaratacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabuttan ışık çıkması dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına delalettir.

Rüyada cenazenin tabuttan düştüğünü görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına tabir olunur.

Rüyada tabuttan canlı bebek çıkması üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.