Rüyada tahta kapı açmak

Rüyada tahta kapı açmak yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, maddi gücünün de daimi olacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tahta kapı açmak gördüyseniz:

  • Duygularınızı tartışabilir veya eskiden gelen çözümlenmemiş konuları hatırlatabilirsiniz.

Rüyada tahta kapı sökmek elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada tahta kapı yapmak yıkılacağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada tahta kapı açmak sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tahta eski kapı iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına delalet eder.

Rüyada tahta kapı kırılması iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına yorulur.

Rüyada eski tahta kapı açmak kıtlığın meydana geleceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tahta yeşil kapı görmek bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, hayatında yeni bir döneme başlayacağına işarettir.

Rüyada kapalı tahta kapı görmek borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.