Rüyada tahta kereste görmek

Rüyada tahta kereste görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tahta kereste gördüyseniz:

  • Ailevi ilişkilerinize gereken ilgiyi göstermeniz gerekiyor.

Rüyada tahta kereste görmek kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına, iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kereste kesmek maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına delalet etmektedir.

Rüyada kereste tomruk görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz kereste görmek böyle işlere kalkışacağına, yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada kereste atölyesi görmek ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun kereste görmek fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine delalet eder.

Rüyada kereste dükkanı görmek emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, yetim sevindireceğine delalet eder.

Rüyada kereste yüklü kamyon görmek büyük tartışmaların sonlanacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments