Rüyada tahta mavi kapı görmek

Rüyada tahta mavi kapı görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına inanılır.

Rüyada tahta mavi kapı gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınızı genişletebilir, farklı kültürlerden kişilerle biraraya gelebilirsiniz.

Rüyada mavi tahta kapı görmek daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine delalettir.

Rüyada tahta mavi kapı görmek sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada tahta eski kapı başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine alamet eder.

Rüyada tahta kapı açmak kafasına koyduğuna ulaşacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tahta kapı sökmek bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta kapı yapmak bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, kurtuluşu yakalayacağına delalet eder.

Rüyada tahta kapı kırılması keyfin kaçacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük tahta kapı görmek tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, malın bereketinin artmasına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.