Rüyada takma dişin kırılmasını

Rüyada takma dişin kırılmasını yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına rivayet eder.

Rüyada takma dişin kırılmasını gördüyseniz:

  • Çalışmayan bir kimseyseniz sizde kaygı uyanduran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebileceksiniz.

Rüyada alt takma dişin düşmesi ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına işaret eder.

Rüyada takma azı dişin kırılması galibiyet kazanacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada takma dişin oynaması çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine delalet etmektedir.

Rüyada takma dişin kırılmasını ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada takma tek dişin çıkması yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine işaret eder.

Rüyada takma dişin çıkarılması kırılan bir kalbin tamir edileceğine, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada takma dişin yerinden oynaması sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada takma dişin düşmesi diyanet kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments