Rüyada takma tırnak almak

Rüyada takma tırnak almak daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine, haneden birinin ayrılacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada takma tırnak almak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin fikirlerini saçma dahi bulsanız renginizi göstermemenizde fayda var.

Rüyada takma tırnak düşmesi bundan da son derece mutlu olacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada takma tırnak almak amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada takma tırnak satın almak sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı takma tırnak görmek kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına alamet etmektedir.

Rüyada takma tırnak takmak çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada takma tırnak görmek rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada takma tırnak bulmak verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına işarettir.

Rüyada takma tirnak kirilmasi kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine delalet etmektedir.

One thought on “Rüyada takma tırnak almak

  1. Merhabalar, rüyamda şöyleydi tanadık bir kişinin bana Takma tırnak hediye etmesi, ve kız arkadaşıma da hediye etmişti yani ikimize vermişti ama o tırnağı taktım mı takmadım mı göremedim. Ve o kişinin bana vermesiyle çok sevindin o kişi çok düşündüğüm ve sevdiğim biriydi. Bana rüyanın tabiri anlatabilirmisiniz?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.