Rüyada takma tırnak düşmesi

Rüyada takma tırnak düşmesi çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, hasta ve zor geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada takma tırnak düşmesi gördüyseniz:

  • Fikirlerinize güvenebilir, yaratıcı işler ortaya çıkartabilirsiniz.

Rüyada takma tırnak düşmesi çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada takma tırnak almak üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, kafasının sakinleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı takma tırnak görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine işarettir.

Rüyada takma tırnak satın almak kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada takma tırnak takmak uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine işarettir.

Rüyada takma tırnak bulmak ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada takma tırnak görmek sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada takma tırnak yaptırmak asosyal bir insan haline geleceğine, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına delalet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.