Rüyada taksiye binip inmek

Rüyada taksiye binip inmek büyük sıkıntılar yaşanacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada taksiye binip inmek gördüyseniz:

  • Zevk aldığınız ilişkileri beslemeniz gerekiyor.

Rüyada taksiye binip inmek çok kötü hissedileceğine, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına işaret etmektedir.

Rüyada taksiye binip kaçmak yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına yorulur.

Rüyada taksiye binip para vermek rızkın ve kısmetin artacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine alamet eder.

Rüyada taksiye binip gitmek kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada sarı taksiye binip gitmek geçim derdi çekmeyeceğine, büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada taksiye görmek herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, sorunların kalmayacağına işaret eder.

Rüyada sarı bir taksiye binmek sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yurtdışında taksiye binmek sorunlarının çözüme kavuşacağına, makamını garantileyeceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments