Rüyada tanıdığın biri ile öpüşmek

Rüyada tanıdığın biri ile öpüşmek kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, iş sahibi olacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığın biri ile öpüşmek gördüyseniz:

  • Mesafenizi korumalısınız.

Rüyada tanıdığın biri ile öpüşmek çektiği zorlukların biteceğine, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığın biri ile kavga etmek huzurlu günler geçirileceğine, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada tanıdığın biri tarafından korkutulmak eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdığın biri öldüğünü görmek yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdığın biri tarafından tacize uğramak iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığın biri ile el ele tutuşmak kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığın biri ile konuşmak kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığın biri tarafından vurulmak başarılarının ve kazancının artacağına, kötü duygularından arınacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments