Rüyada tanıdık bir erkeğin seni sevdiğini söylemesi

Rüyada tanıdık bir erkeğin seni sevdiğini söylemesi eve huzur dolacağına, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, doğru yolu bulacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık bir erkeğin seni sevdiğini söylemesi gördüyseniz:

  • Bazı kişileri olayları sizin bakış açınızla görmeye zorlamanız gerekebilir.

Rüyada tanıdık bir erkeğin seni sevdiğini söylemesi ün yapmayı başaracağına, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkeğin seni sevdiğini görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni sevdiğini söylemesi etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin sana seni sevdiğini söylemesi sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni sevdiğini görmek haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin seni sevdiğini söylemesi ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine inanılır.

Rüyada iki erkeğin seni sevdiğini söylemesi hak yolunu bulacağına, daha fazla yakınlaşacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin seni sevdiğini söylemesi elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cemale

Bir arkadaşımla 2 gün sevgili olduk ama daha sonra bunun için çok erken olduğunun farkına vardık ve arkadaş olarak devam etmeye karar verdik. Daha sonra gece uyuduğum zaman az önce bahs etdiğim kişi rüyamda bana beni sevdiğini söyledi. Bu ne anlama gelir. Lütfen bir açıklama verirmisiniz
Teşekkürler

Yıldız

Arkadaşlarımın Daha önce bana ayarlamak istedikleri çocuğu rüyamda gördüm ve boynumda öpüp beni sevdiğini söylüyordu bu ne anlama gelir??

Nur Kaya

Rüyamda günlük hayatta arada karşılıklı bakıştığımız birini gördüm. Bana ikimizde birbirimize bakıp duruyoruz. Eğer gerçekten düşünürsen bana yaz diyip senden hoşlanıyorum, seni seviyorum demeye getirdi. Çok gerçekçiydi.Bunun anlamı nedir ?

Eıckeoc

Rüyamda gerçek hayatta arkadaşım olan bir erkek bana beni sevdiğini söylüyor du ben istemiyordum kapanın önünde bana üç saniye senin ayakkabılarını giyebilir miyim diyordu ben de istemiyordum ve kapının önü aşırı kalabalık dı

Sevda üzer

Rüyada tanıdığım bir erkek ve ilgi duyduğum biri bana açıldığını görmek ve dişlerine baktığını görmek saçımın her tarafının incelediğini gördüm ve oda bana karşı faklı düşündüğünü gördum ve bu benim çok hoşuma gitti ve o da benimle çok ilgileniyordu zaman geçiriyordu bahsettiğim kişi de makam mevki sahibi biri

Gülçiçek

Rüyamda liseden tanıdığım erkek bir arkadaşım ama sadece merhaba dediğim bir arkadaş bana sarılıyor beni çok sevdiğini söyleyip sevgili olmayı teklif ediyor ben de kabul etmiyordum daha çok erken diyordum. anlamı nedir?

Gülçiçek

Teşekkür ederim