Rüyada tanıdık bir erkek

Rüyada tanıdık bir erkek ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, kavgaların biteceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir erkek gördüyseniz:

  • Gereken zamanı ayırabilirseniz, hayatınızda kırılma noktası olabilecek şanslı olaylar yaşamaya adaysınız.

Rüyada tanıdık kadın sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına alamet eder.

Rüyada tanıdık bir ses duymak karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık bir erkek sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir yer görmek üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle başarılara yeni başarılar katılacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdık dövmek içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdık birini emzirmek rahatın ve huzurun yerine geleceğine, işlerin kapanacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments