Rüyada tanıdık erkekten hediye almak

Rüyada tanıdık erkekten hediye almak rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık erkekten hediye almak gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz.

Rüyada tanıdık erkekten hediye almak sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir erkekten hediye almak zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir erkekten hoşlanmak karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, deşarj olacağına işarettir.

Rüyada tanıdık bir erkekten çiçek almak iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada başka bir erkekten hediye almak etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, zarar verici olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı bir erkekten hediye almak rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine inanılır.

Rüyada ünlü bir erkekten hediye almak rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada tanıdık bir erkekten kaçmak yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments