Rüyada tanımadığı bir erkeği dövmek

Rüyada tanımadığı bir erkeği dövmek hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına delalettir.

Rüyada tanımadığı bir erkeği dövmek gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren, maddi içerikli veya sevgi temalı ilişkilerinizle bağlantılı konularda rahatsızlık yaratan durumlar oluşabilir.

Rüyada tanımadığı erkeği sevmek neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığı bir erkeği dövmek duygularını açığa vuracağına, bazı konularda konuşulacağına işarettir.

Rüyada tanımadığı erkeği dudaktan öpmek ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığı bir erkeği yanağından öpmek atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığı bi erkeği öpmek rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığı erkeği görmek geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine yorulur.

Rüyada tanımadığı bir erkeği öpmek tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada tanımadığı bir erkeği yanaktan öpmek rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments