Rüyada tanımadığı biriyle dudaktan öpüşmek

Rüyada tanımadığı biriyle dudaktan öpüşmek işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığı biriyle dudaktan öpüşmek gördüyseniz:

  • Aslında ilginizi çekmemesine ya da istememenize rağmen, bazı koşulları kabul edebilir, bazı girişimlerde bulunabilir, bazı konularda gönüllü hizmet verebilir ya da karşınızdaki kişileri kıramayabilirsiniz.

Rüyada tanımadığı biriyle dudaktan öpüşmek itibarın ve makamın yükseleceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir kızı dudaktan öpmek sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığı birini dudaktan öpmek ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığı kızı dudaktan öpmek çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine inanılır.

Rüyada tanımadığı erkeği dudaktan öpmek rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına inanılır.

Rüyada tanımadığı biri tarafından dudaktan öpüşmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, hayatınızın neşe dolacağına rivayet eder.

Rüyada tanımadığı kızla dudaktan öpüşmek hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, insan içine çıkmak istemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada biriyle öpüşmek dudaktan ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, günahkar olacağı işlere gireceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments