Rüyada tanımadığı erkeği sevmek

Rüyada tanımadığı erkeği sevmek dost ve akrabalarla paylaşılacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine işarettir.

Rüyada tanımadığı erkeği sevmek gördüyseniz:

  • Bazı konuların ilerlemesi veya gelişmesi için diğerlerinin harekete geçmesini beklememeli, siz harekete geçmelisiniz.

Rüyada tanımadığı bir erkeği dövmek yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığı erkeği sevmek ahiret inancına göre yaşanacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir erkeği yanağından öpmek nimetin çoğalacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada tanımadığı erkeği dudaktan öpmek eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir erkeği öpmek hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığı erkeği görmek bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığı bi erkeği öpmek yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir erkeği yanaktan öpmek hep dua edeceğine, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments