Rüyada tanımadığım kadın beni öpmesi

Rüyada tanımadığım kadın beni öpmesi mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, yüzün güleceğine, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına işarettir.

Rüyada tanımadığım kadın beni öpmesi gördüyseniz:

  • Uzun vadeli hedefleriniz veya amaçlarınız açısından ne kadar yol geldiğinizi sorgulayabilirsiniz.

Rüyada tanımadığım kadın beni öpmesi çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığım bir erkeğin beni öpmesi kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığım birinin beni araması uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığım birinin beni sevmesi tutumlu bir yaşam süreceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada tanımadığım kızın beni öpmesi işinde bol kazanç elde edeceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığım biri beni öptü dertlerine derman bulacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığım birinin beni takip etmesi işlerindeki karın artacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığım birinin beni istemeye gelmesi atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments