Rüyada tanımadığın birini yumruklamak

Rüyada tanımadığın birini yumruklamak sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, geçim derdine gireceğine, uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, güzel günlerin sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın birini yumruklamak gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmalarınızın, hesap özetlerinizin veya ödemelerinizin üzerinden geçebilir.

Rüyada tanımadığın birini yumruklamak yöneticilik koltuğuna oturacağına, kazancının da aynı oranda artacağına işarettir.

Rüyada tanımadığın birini korumak dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın birini gömmek güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, dertlerine derman arayacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığın birini öldürmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine işarettir.

Rüyada tanımadığın birini özlemek büyük bir adım atılacağına, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın birini sevmek isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığın birini sarılmak şansının yaver gideceğine ve allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hiç tanımadığın birini görmek huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.