Rüyada taş merdivenden çıkmak

Rüyada taş merdivenden çıkmak gelecekte güzel günlere kavuşacağına, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder rüyada felaketten kaçmak büyük üzüntüler yaşanacağına, işinin başından ayrılmayacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada taş merdivenden çıkmak gördüyseniz:

  • Belli bir atak yapmak üzeresiniz.

Rüyada merdivenden uçmak yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, rüya sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada merdivenden inememek kendisini çok yıpratacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada zor bir merdivenden çıkmak dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, kazançların artacağına rivayet eder.

Rüyada merdivenden inmek helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden kaymak engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada cam merdivenden çıkmak aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada dar bir merdivenden çıkmak sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden korkmak sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.