Rüyada taşlı yokuş çıkmak

Rüyada taşlı yokuş çıkmak içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, gerekirse özür dileneceğine, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, hayatını kazanırken keyif alacağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, sahip olacağı malın faazlalığına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada taşlı yokuş çıkmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerden gelebilecek olan kısıtlamalar hat safhaya ulaşabilir.

Rüyada taşlı yokuş çıkmak arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, işinin başına geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada taşlı yokuş inmek eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına alamet eder.

Rüyada at ile yokuş çıkmak isteklerin tek tek yerine geleceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine rivayet eder.

Rüyada yokuş inmek işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada dik yokuş yol çıkmak çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada dik bir yokuş inmek çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yokuş tırmanmak sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yokuş aşağı şansının bahtının açılacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments