Rüyada tavuğun solucan yediğini görmek

Rüyada tavuğun solucan yediğini görmek çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, bir konuda destek alacağına, işlerinin yoluna gireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, hatalarını düzelteceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine delalettir.

Rüyada tavuğun solucan yediğini gördüyseniz:

  • Sonuçlarını düşünmeden konuşmanız ise sorun yaratabilir.

Rüyada tavuğun solucan yediğini görmek sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavuğun yumurta yediğini görmek kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuğun yumurtasını yediğini görmek deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada tavuğun civciv yediğini görmek büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına rivayet eder.

Rüyada annemin solucan yediğini görmek işlerin aksamayacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada birinin solucan yediğini görmek daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine delalettir.

Rüyada tavuğun yem yediğini görmek attığı her adımda zarara uğrayacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada solucan yediğini görmek yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Işıl

Rüyamda civcivin büyük bir solucan yediğini gördüm