Rüyada tavuk güvercin görmek

Rüyada tavuk güvercin görmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, kısmetin bollaşacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk güvercin gördüyseniz:

  • Gelirinizde artış olabilir.

Rüyada güvercin ve tavuk görmek sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk güvercin görmek alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada tavuk ve güvercin görmek işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, kurtuluşa kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada güvercin ve güvercin pisliği görmek birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına inanılır.

Rüyada tavuk kümesi ve tavuk görmek içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına alamet eder.

Rüyada tavuk ve tavuk yumurtası görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, şifa ve moral bulacağına tabir olunur.

Rüyada güvercin ve güvercin yavrusu görmek verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada güvercin ve güvercin yumurtası görmek her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments