Rüyada tek başına cenaze taşımak

Rüyada tek başına cenaze taşımak yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, bazen de rahat geçeceğine, sağlık sorunun kalmayacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada tek başına cenaze taşımak gördüyseniz:

  • Zamanı geldiğinde bunu zaten bileceksiniz.

Rüyada tek başına cenaze taşımak olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına alamet eder.

Rüyada tek başına cenaze namazı kılmak sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada cenaze arabası ve cenaze görmek zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine alamet eder.

Rüyada başına arı konmak üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada başına tül takmak bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine yorulur.

Rüyada tek başına çalışmak maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına delalet eder.

Rüyada başına taş düşmesi sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, prestij kazanılacağına inanılır.

Rüyada başına top çarpması yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, hayırlı bir döneme girileceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments