Rüyada telefon bataryası patlaması

Rüyada telefon bataryası patlaması her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, daha çok iş yapacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, dualarına karşılık alacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, yeniden bir araya geleceğine inanılır.

Rüyada telefon bataryası patlaması gördüyseniz:

  • Kritik noktaya dogru gidiyorsunuz.

Rüyada telefon bataryası patlaması çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada telefon bataryası şişmesi o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefon bataryası rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada telefon bataryası görmek yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına işaret eder.

Rüyada su bataryası görmek hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada mutfak bataryası görmek darda kalacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu bataryası yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada musluk bataryası görmek gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, çekilen acıların unutulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments