Rüyada telefondan ses duymak

Rüyada telefondan ses duymak dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, güzelliklere rast gelineceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine işaret eder.

Rüyada telefondan ses duymak gördüyseniz:

  • Kendinize güven eksikliğinizden kaynaklanan bir yalnızlık korkunuz var.

Rüyada cep telefondan su çıkması zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine işarettir.

Rüyada telefondan engellenmek tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına yorulur.

Rüyada telefondan ses duymak mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefondan fotoğraf görmek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına işaret eder.

Rüyada telefondan mesaj silmek verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına işarettir.

Rüyada telefondan resme bakmak hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada telefondan mesaj almak zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine işaret eder.

Rüyada telefondan video izlemek bolluk ve bereket elde edeceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments