Rüyada temiz suya batmak

Rüyada temiz suya batmak sorunların çabucak atlatılacağına, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, inancının eksileceğine, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada temiz suya batmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki insanlar sürekli sizden bir şeyler yapmanızı talep ediyorlar.

Rüyada temiz bir suya düşmek muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada temiz suya batmak kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada temiz suya sıçmak sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada temiz suya düşmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalettir.

Rüyada temiz suya işediğini görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, kuran hafızı olmaya yorumlanan rüya, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına yorulur.

Rüyada temiz berrak suya düşmek işlerin düzgün gideceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine delalettir.

Rüyada mavi temiz suya girmek komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine rivayet eder.

Rüyada sıcak temiz suya girmek para yatıracağına ve zarar edeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments