Rüyada temiz suyun üstünden geçmek

Rüyada temiz suyun üstünden geçmek işlerinin çok açılacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, sorunlu bir döneme gireceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, bereketin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada temiz suyun üstünden geçmek gördüyseniz:

  • Olayların gerçek sebeplerini araştırıp, tam bir çözüm yolu bulmanız gerekiyor.

Rüyada temiz suyun üstünden geçmek kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına inanılır.

Rüyada suyun üstünden yürümek kişisel problemlerini çözeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada suyun üstünden geçmek gözden düşeceğine, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine tabir olunur.

Rüyada kirli suyun üstünden geçmek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada berrak suyun üstünden atlamak satışlarının ya da üretiminin artacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada akar suyun üstünden atlamak eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada suyun üstünden karşıya geçmek sorunların kısa zaman içinde biteceğine, bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına delalet eder.

Rüyada suyun üstünden arabayla geçmek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments