Rüyada tepsiyle yemek görmek

Rüyada tepsiyle yemek görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına inanılır.

Rüyada tepsiyle yemek gördüyseniz:

  • Hiçbir şeyin üzerinde durmayın veya şüphe üzerine parlamayın.

Rüyada tepsiyle yemek görmek maddi açıdan çok zorlanılacağına, renk ve eğlence geleceğine işaret eder.

Rüyada tepsiyle tatlı yemek kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, fesat kimselerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada tepsiyle yemek taşımak kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine inanılır.

Rüyada tepsiyle baklava yemek gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada tepsiyle yemek vermek endişe duyulan olayların düzeleceğine, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tepsiyle yemek almak sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tepsiyle yemek gelmesi hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tepsiyle baklava görmek hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments