Rüyada teyze kızını gelin görmek

Rüyada teyze kızını gelin görmek yakın akrabadan gelecek habere, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada teyze kızını gelin gördüyseniz:

  •  Bu anlamda seçeneklerinizin farkına varabilirsiniz.

Rüyada teyze kızını gelin görmek müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına yorulur.

Rüyada teyze kızını hamile görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, donatacağına rivayet eder.

Rüyada ölen teyze kızını görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, getirisinden daha fazla olacağına işaret etmektedir.

Rüyada teyze kızını üzgün görmek haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş olan teyze kızını görmek başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, ufkunun açılacağına yorulur.

Rüyada teyze kızını hasta görmek hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, elinin dara düşmeyeceğine inanılır.

Rüyada teyze kızını gelinlikle görmek sorunlarının sürekli artacağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelin kızını görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments