Rüyada toplu dana görmek

Rüyada toplu dana görmek işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, dertlerinin bitip huzura ereceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, aralarındaki iletişimin bozulacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, bir dediğini iki etmeyeceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada toplu dana gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilere zaman ayırın.

Rüyada toplu dana görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada dana çekmek şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, sonucun kendisi için çok iyi olacağına delalettir.

Rüyada görülen dana eti alim insanlardan sayılacağına, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına inanılır.

Rüyada dana boğazlamak ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, bilgi sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve dana girmesi zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına delalettir.

Rüyada dana sürüsü aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada iki dana kesmek isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada gri dana görmek parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments