Rüyada toprak altına düşmek

Rüyada toprak altına düşmek yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, başkasının hakkına göz dikileceğine delalet etmektedir.

Rüyada toprak altına düşmek gördüyseniz:

  • Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz.

Rüyada toprak altına düşmek hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada toprak altına girmek her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada toprak altına inmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada toprak altına saklanmak böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine işaret eder.

Rüyada toprak ağza toprak alıp tükürmek onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine, saygınlığa rivayet eder.

Rüyada altına görmek hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına işarettir.

Rüyada su altına binmek sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada altına çis yapmak tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments