Rüyada torba dolusu pirinç görmek

Rüyada torba dolusu pirinç görmek sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, borcunun kalmayacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, elinden gelen herşeyi yapacağına, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada torba dolusu pirinç gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla veya ailenizle zaman geçirebilir veya planlar yapabilirsiniz.

Rüyada torba dolusu pirinç görmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine inanılır.

Rüyada torba torba pirinç görmek maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada torba dolusu ekmek görmek hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına tabir olunur.

Rüyada torba dolusu kuruyemiş görmek elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir torba dolusu balık görmek maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada torba dolusu bozuk para görmek çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir torba pirinç görmek aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada torba dolusu yiyecek yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments