Rüyada tozları almak

Rüyada tozları almak sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına inanılır.

Rüyada tozları almak gördüyseniz:

  • Karışık bir durumun çözümünde strateji kurmaya ihtiyacınız olabilir.

Rüyada tozları almak elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tozları temizlemek hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, hobilerine eğileceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada evdeki tozları süpürmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Rüyada tozları toplamak hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, güzel günlerinin geride kalacağına delalettir.

Rüyada tozları silkelemek bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine inanılır.

Rüyada tozları silmek ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tavandaki tozları temizlemek hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yerdeki tozları süpürmek kinin ve düşmanlığın giderileceğine, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments