Rüyada tüfekle çatışmak

Rüyada tüfekle çatışmak ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, masa başı bir işe gireceğine, epey bir zarara uğrayacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada tüfekle çatışmak gördüyseniz:

  • Çabalarınız boşa gitmesin.

Rüyada tüfekle oynamak iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş tüfekle oynamak sermayesini riske etmeyeceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tüfekle atmak çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada tüfekle kaz avlamak variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tüfekle sıkmak gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, büyük bir borcun altına gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tüfekle çatışmak büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına delalettir.

Rüyada tüfekle öldürmek bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada tüfekle başından vurulmak sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.