Rüyada türbeyi ziyaret ettiğini görmek

Rüyada türbeyi ziyaret ettiğini görmek maddi gücünün yerine geleceğine, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine inanılır.

Rüyada türbeyi ziyaret ettiğini gördüyseniz:

  • Anında hızlı karar vermeniz gerektiğinde kendinize beş dakikalık bir zaman tanıyın.

Rüyada türbeyi ziyaret ettiğini görmek can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada türbeyi ziyaret etmek yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına delalet eder.

Rüyada bir türbeyi ziyaret etmek sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada türbe ziyaret ettiğini görmek aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, şansının ve bahtının döneceğine alamet eder.

Rüyada mezarlık ziyaret ettiğini görmek adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına yorulmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin kabrini ziyaret ettiğini görmek onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, yeni kişilerle tanışacağına yorulmaktadır.

Rüyada türbeyi öpmek işlerin rast gideceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına işaret eder.

Rüyada yeşil türbeyi görmek sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments