Rüyada uçurumdan düşeceğini görmek

Rüyada uçurumdan düşeceğini görmek rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, günü birlik tatillere çıkacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine işarettir.

Rüyada uçurumdan düşeceğini gördüyseniz:

  • Kaybedilmiş savaşların hesabını yapıp, ölüyü diriltmek peşinde koşmaktan vaz geçmelisiniz.

Rüyada uçurumdan düşeceğini görmek yeni insanlarla tanışacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine yorulur.

Rüyada düşeceğini hissetmek daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada suya düşeceğini görmek girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir yerden düşeceğini görmek ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada birinin düşeceğini görmek sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına rivayet eder.

Rüyada denize düşeceğini görmek ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine işarettir.

Rüyada köprüden düşeceğini görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada yüksek bir yerden düşeceğini görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.