Rüyada uğur parası almak

Rüyada uğur parası almak içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, dertlerinin sonunun geleceğine, bol rızık sahibi olunacağına, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine, suç işleyeceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada uğur parası almak gördüyseniz:

  • Aranızdaki durum karşılıklı olarak birbirinizi anlamak için gayret göstermemenizden kaynaklanmaktadır.

Rüyada uğur parası almak mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada uğur parası görmek ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada uğur görmek kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına inanılır.

Rüyada kurban parası büyük kazanç elde edeceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yol parası vermek çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada çay parası ödemek kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına alamet etmektedir.

Rüyada başlık parası yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada parası çıkışmamak kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments