Rüyada ülkede savaş çıkması

Rüyada ülkede savaş çıkması çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyada ülkede savaş çıkması gördüyseniz:

  • Ruhsal hastalıklara açıksınız.

Rüyada ülkede savaş çıkması kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka ülkede savaş görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada kendi ülkede savaş çıktığını görmek maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına alamet eder.

Rüyada yabancı ülkede savaş çıktığını görmek başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine yorulur.

Rüyada ülkede iç savaş çıkması ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına işarettir.

Rüyada ülkede iç savaş çıktığını görmek işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine rivayet eder.

Rüyada savaş olan ülkede olmak doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada ülkede savaş bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments