Rüyada üst kattan aşağıya bakmak

Rüyada üst kattan aşağıya bakmak aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, her şeyin ters gideceğine, hidayete erip huzuru bulacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada üst kattan aşağıya bakmak gördüyseniz:

  • Diğerleriyle anlaşmakta veya başkalarını anlamakta zorluk çekebilir veya yalnız kalma ihtiyacı içinde olabilirsiniz.

Rüyada üst kattan aşağıya bakmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına inanılır.

Rüyada üst kattan ev almak üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına inanılır.

Rüyada üst kattan su damlaması yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ikinci kattan atlamak düzeninin yeniden sağlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine alamet etmektedir.

Rüyada üçüncü kattan atlamak kazancının günbegün artacağına, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bodrum kattan ev almak sıkıntılarını bir köşeye atacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada birinci kattan atlamak imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına delalettir.

Rüyada beşinci kattan düşmek daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine rivayet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.