Rüyada üstüne baykuş konması

Rüyada üstüne baykuş konması başının derde gireceğine, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada üstüne baykuş konması gördüyseniz:

  • Olaylar sinirlerinizin bozulmasına neden olabileceği gibi sağlılığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir.

Rüyada üstüne baykuş konması parasal durumun düzeltileceğine, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada baykuş yaralamak uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada baykuş konuşması yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada baykuş kurtarmak ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına işaret eder.

Rüyada baykuş yemek hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına delalettir.

Rüyada baykuş uçurmak hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada baykuş beslemek yeni bir ilişki yaşanacağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada evde baykuş yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments