Rüyada üstüne kelebek konması

Rüyada üstüne kelebek konması yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, hayalkırıklıklarının giderileceğine delalet etmektedir.

Rüyada üstüne kelebek konması gördüyseniz:

  • Tartışmalardan uzak durmanızda fayda var.

Rüyada üstüne kelebek konması çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, kısmet alacağına işaret eder.

Rüyada kelebek kovmak işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kelebek uçurmak yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kelebek resmi maddi imkânların günden güne çoğalacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok kelebek görmek birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kelebek dövmesi yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, pişman olacağına yorulur.

Rüyada kelebek yağması cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evi kelebek basması bir şeyden sorumlu tutulduğuna, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments