Rüyada uyurken üstünü örtmek

Rüyada uyurken üstünü örtmek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, iş öğreneceğine, aradığı aşkı bulacağına, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada uyurken üstünü örtmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız destekleniyor.

Rüyada uyurken üstünü örtmek dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada uyurken birinin üstünü örtmesi kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına tabir olunur.

Rüyada üstünü dikmek kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstünü temizlemek hayır işleri yapacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstünü giymek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, geçim derdi yaşamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine işarettir.

Rüyada üstünü yakmak yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstünü çıkarmak uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üstünü kapatmak maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments