Rüyada uyuyan bebeği öpmek

Rüyada uyuyan bebeği öpmek endişelerini silip atacağına, aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada uyuyan bebeği öpmek gördüyseniz:

  • Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz.

Rüyada uyuyan bebeği öpmek ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine yorulur.

Rüyada uyuyan bebeği sevmek ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına delalettir.

Rüyada uyuyan bebeği uyandırmak çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına inanılır.

Rüyada uyuyan bebeği emzirmek yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına delalet eder.

Rüyada uyuyan bebeği yıkamak verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada uyuyan bebeği kucağına almak ekonomik kayıpların sürekli artacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada bebeği olmayan birinin bebeği olması çıkılan yolculukların şans getireceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine işarettir.

Rüyada uyuyan kardeş hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments