Rüyada uyuyan kardeş

Rüyada uyuyan kardeş yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına işarettir.

Rüyada uyuyan kardeş gördüyseniz:

  • Belli plan veya programlarınıza karşı direnç gösteren kişilerle tekrar bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada uyuyan kardeş karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına tabir olunur.

Rüyada uyuyan koca eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine alamet eder.

Rüyada uyuyan misafir üzüntülerinin son bulacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada uyuyan ayı görmek gözden düşeceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada uyuyan yılan bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, arzuların yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada uyuyan birine sarılmak yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada uyuyan bir adam görmek tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine delalettir.

Rüyada tuvalette uyuyan görmek ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.