Rüyada uzay aracına binmek

Rüyada uzay aracına binmek yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, üzüntülerinin biteceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, işlerin hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uzay aracına binmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı konularda yardımcı olmak ya da yüklerini hafifletmek isteyebilirsiniz.

Rüyada uzay aracına binmek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada devlet aracına binmek zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, mutluluk bulacağına yorulur.

Rüyada asker aracına binmek çok büyük kısmetler elde edileceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine alamet eder.

Rüyada cumhurbaşkanının makam aracına binmek haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, sıkıntılarını atacağına delalettir.

Rüyada toplu taşıma aracına binmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada aracına zarar verdiğini görmek bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine delalet etmektedir.

Rüyada polis aracına binmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine işaret eder.

Rüyada ulaşım aracına binmek eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments