Rüyada üzerine soğuk su dökmek

Rüyada üzerine soğuk su dökmek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine, işlerinin kolaylaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzerine soğuk su dökmek gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda, öncelikle siz, önceliklerinizi belirlemeli, belli düzenlemeleri, anlaşmaları veya evrakları buna göre şekillendirmelisiniz.

Rüyada üzerine soğuk su dökmek orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, faydalı şeyler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine soğuk su dökülmesi tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına alamet eder.

Rüyada birinin üzerine soğuk su dökmek zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine delalettir.

Rüyada soğuk su aramak büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada soğuk su vermek yokluğa, darlığa düşeceğine, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına işarettir.

Rüyada soğuk su doldurmak her şeyin yolunda gideceğine, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine işarettir.

Rüyada soğuk hava özgüveninde artış yaşanacağına, rahatının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada soğuk su ihya hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, anne baba dualarının alınacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments