Rüyada vahşi hayvan kavgası görmek

Rüyada vahşi hayvan kavgası görmek bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, rızkının da çoğalacağına, mutlu olunacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada vahşi hayvan kavgası gördüyseniz:

  • Her ne kadar leri atılıp direksiyona geçmek isteseniz bile, şimdilik gözlemci olmak daha yararlı olacağa benziyor.

Rüyada vahşi hayvan kavgası görmek kem gözlere gelineceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada vahşi hayvanların kavgası sermayesini kaybedeceğine, hatalarını düzelteceğine yorulur.

Rüyada vahşi bir hayvan görmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada vahşi hayvan yakalamak bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada vahşi hayvan beslemek ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada vahşi hayvan görme kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, büyük ferahlık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada vahşi hayvan ölüsü görmek elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, şifa edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru vahşi hayvan görmek ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments