Rüyada vahşi maymun görmek

Rüyada vahşi maymun görmek kendisini ailesine vereceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, ele geçen parada artış olacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, güzel işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada vahşi maymun gördüyseniz:

  • Düşmanlık eya kıskançlık içeren başlıklar ön plana çıkabilir.

Rüyada vahşi maymun görmek işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına alamet eder.

Rüyada vahşi adam toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada vahşi ayı görmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada vahşi fil görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada hz vahşi yi görmek kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vahşi kurt kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına delalet eder.

Rüyada vahşi at görmek yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, bereketinin artacağına işarettir.

Rüyada vahşi kurt saldırması prestij kazanacağına, alım gücünü yitireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments