Rüyada vajinadan büyük kan pıhtısı gelmesi

Rüyada vajinadan büyük kan pıhtısı gelmesi kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, geçim derdinin son bulacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vajinadan büyük kan pıhtısı gelmesi gördüyseniz:

  • Kelimelerinizi dikkatli kullanmalısınız.

Rüyada vajinadan büyük kan pıhtısı gelmesi tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına delalettir.

Rüyada vajinadan kan pıhtısı gelmesi el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, tövbelerin kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada vajinadan kan pıhtısı geldiğini görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük kan pıhtısı görmek kısa sürede başarısının artacağına, iyi ruh halinin bozulacağına rivayet eder.

Rüyada büyük kan pıhtısı düşürmek bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kan pıhtısı kusmak yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kan pıhtısı doğurmak yol göstereceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına işarettir.

Rüyada rahimden pıhtısı gelmesi mevcut konforunun da devam edeceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.