Rüyada vefat etmiş birinin hediye vermesi

Rüyada vefat etmiş birinin hediye vermesi kiracı olmaktan kurtulacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, tüm sorunlarının biteceğine, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, umutlarının çoğalacağına, darlık çektiği günlerini unutacağına tabir olunur.

Rüyada vefat etmiş birinin hediye vermesi gördüyseniz:

  • İstediğiniz ya da isteyebileceğiniz şey aslında mantıksız bile olsa onun için akla gelmedik çılgınlığı yapabilirsiniz.

Rüyada vefat etmiş birinin hediye vermesi evini ve ailesini unutacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada vefat etmiş birinden hediye almak sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vefat etmiş birinin seni çağırması ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına rivayet eder.

Rüyada vefat etmiş birinin doğum yaptığını görmek borca batacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada vefat etmiş birinin su istemesi içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, huzurunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada vefat etmiş birinin kızması bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada vefat etmiş birinin elini öpmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada vefat etmiş birinin evine gitmek iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, yol kat edeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments