Rüyada yabancı birinin beddua etmesi

Rüyada yabancı birinin beddua etmesi rahatın ve konforun geleceğine, patron olunacağına, kötü işlere girmeyeceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada yabancı birinin beddua etmesi gördüyseniz:

  • Olayları farklı kişilerden araştırıp, ona göre karar vermelisiniz.

Rüyada yabancı birinin beddua etmesi hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına işaret eder.

Rüyada birinin bana beddua etmesi torunlarına dahi yeteceğine, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine yorulur.

Rüyada ölen birinin beddua etmesi anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin beddua etmesi maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine delalettir.

Rüyada birinin size beddua etmesi işinde geniş yetkilerle donatılacağına, çok büyük zararlar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin yüzüne beddua etmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine rivayet eder.

Rüyada birinin kendisine beddua ettiğini görmek rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine delalettir.

Rüyada birinin bana beddua ettiğini görmek iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, hem yıpranacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments